Poznaj bogatą ofertę kostek i płyt brukowych

Poznaj bogatą ofertę kostek i płyt brukowych Crossbruk produkowanych w naszej fabryce w Lidzbarku Warmińskim. Kostka brukowa to podstawowy i najpowszechniejszy materiał do wykładania tarasów, podjazdów , ścieżek w ogrodach ale również do zagospodarowania przestrzeni publicznej. Oferujemy kostkę brukową o wielu wzorach, wybarwieniach. W naszej ofercie znajdą Państwo kostkę standardową, ale przede wszystkim kostkę szlachetną wykonaną z płukanego betonu, przeznaczoną do prestiżowych nawierzchni.

Na szczególną uwagę zasługuje opracowana przez naszych inżynierów i objęta ochroną patentową kostka kierunkowa Crossbruk.

Ta wyjątkowa kostka brukowa z wypustkami, stanowi wskazówkę dla poruszających się osób i pojazdów separując sąsiadujące pasy ruchu. Znajduje to zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są czytelne wytyczne dotyczące organizacji ruchu.

Produkty

Złóżzapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
BUDOKOP 2020