Wartości firmy

WIEDZA , DOŚWIADCZENIE

Siłą firmy Budokop-Beton jest ekspercka wiedza, doświadczenie, profesjonalne podejście do tworzenia mieszanek betonu i sprawne zarządzanie procesem przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych.

Elastyczność w działaniu zapewnia własny park maszynowy i kopalnia kruszyw. Jednak domeną firmy Budokop-Beton jest wysoka jakość oferowanych produktów i usług wyznaczana przez zespół zatrudnionych specjalistów i laboratorium budowlane.

JAKOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ

Budokop -Beton  stawia na nowoczesne technologie, kreatywne myślenie, innowacyjne podejście w poszukiwaniu rozwiązań. Wyznaczanie nowych standardów i stały rozwój firmy w obszarach produkcji betonu zaowocowały powstaniem nowych produktów: kostki brukowej Crossbruk i betonowych mebli miejskich produkowanych pod marką Greyform.

Złóżzapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
BUDOKOP 2020